Pridané: 30. septembra 2015 | Autor: admin

Delia sa vaše deti o detskú izbu? Zariaďte ju prehľadne!

Zariadenie detskej izby pre dve deti je vždy o niečo špecifickejšie a líši sa podľa toho, či ju budú obývať rozdielne alebo rovnaké pohlavia. Svoju rolu hrá tiež vek. Je logické, že každé z nich by malo mať svoju posteľ, u školákov je nutné zaistiť samostatné písacie stoly. Určité zriaďovacie prvky môžu mať spoločné, ako je napríklad skriňa a hracia plocha. Pokiaľ vám to priestor dovolí, ideálne každému zaobstarajte svoj nábytok, ale nie vždy je to možné uskutočniť.

Ako teda všetko zariadiť tak, aby obe vaše ratolesti boli vo spoločnej izbičke spokojné? Verte, že je to možné! Stačí nájsť vhodný detský nábytok, ktorý je pre dve deti vhodný. A aby sme vám hľadanie uľahčili, prinášame vám niekoľko tipov z e-shopu Nábytok-aldo.sk. Každá z ponúk je niečím zaujímavá, pri čom na e-shope toho nájdete omnoho viac.

Základ tvoria buď poschodové postele, alebo detské postele s prístelkou. Veľmi dobrým riešením sú aj detské multifunkčné postele, ktoré ponúkajú okrem miesta na spanie tiež úložné priestory. Pri zariaďovaní detskej izby pre dve deti teda vyberajte posteľ, ostatné zriaďovacie predmety potom doplňte k posteli. Mnohé modely môžete zaobstarať v kolekcií s ďalším nábytkom, čo je veľkou výhodou, a podľa potreby môžete nakúpiť to, čo potrebujete.

image002

Detská izba z kolekcie Leo Essential ponúka variantu pre dve deti opačného pohlavia. Neutrálna biela farba sa hodí pre obe pohlavia. Poschodová posteľ je doplnená o police v kontrastnej kombinácií ružovej a modrej tak, ako je na obrázku. Výplne políc sú však veľmi variabilné. Vybrať môžete aj iba modré alebo ružové výplne pre deti rovnakého pohlavia. K posteli je možné dokúpiť šatníkové skrine alebo komody v rovnakom dizajne.

image004

Nemusíte sa spoliehať iba na klasické prevedenie poschodové postele. Dnešní výrobcovia prinášajú aj omnoho dômyselnejšie návrhy. Skvelým príkladom je poschodová posteľ Stim, ktorá sa skladá z dvoch lôžok, šuplíku pod spodným lôžkom, dvoch šatníkových skríň a niekoľkými praktickými policami. Dizajn je veľmi moderný, nadčasový a kombinácie bieleho lamina s trendovým odtieňom dubu sa hodia do každej detskej izbičky.

image006

Koncepcia poschodovej postele, kde sú lôžka pod sebou, môže mať napríklad aj túto netradičnú podobu. Nábytok inšpirovaný motívom autobusu London bus a londýnskych prvkov ocenia najmä chlapci. Detská izba v tomto duchu získa úplne nový smer, poslúži nielen k praktickým účelom, ale tiež na hranie. A tento účel by predsa mala splňovať každá detská izbička.

image008

V prípade, že nie ste fanúšikovia poschodových postelí, detská izba pre dve deti môže vyzerať aj inak. V prípade kolekcie Sherwood deti zdieľajú spoločnú posteľ s prístelkou. Moderné pojatie vďaka vhodne zvolenému dekóru šedého dubu a jednoduchým líniám sa hodí pre dvoch študentov. Jednotlivé diely je možné si zaobstarať zvlášť. Preto máte možnosť dokúpiť k posteli dva detské písacie stoly a ďalší nábytok. Ak sa ešte vrátime k posteli, všimnite si, že vďaka nadstavci ponúka tiež veľké úložné priestory a odkladacie priestory. Naviac, pokiaľ je medzi deťmi veľký vekový rozdiel a staršie z detí z domu odíde, mladšie dieť môže šuplík ďalej využívať ako klasický úložný priestor. Šatníkové skrine sú trojdverové a dostatočne priestorné, aby mali obe ratolesti kam uložiť svoje oblečenie.

image010

A čo hovoríte na toto prevedenie? Detská poschodová posteľ Montana je typickým príkladom spojenia kvality a dobrého nápadu. Ponúka hornú časť s lôžkom na spanie a spodné lôžko je možné vysunovať, naviac ho je možné úplne vybrať a umiestniť do inej časti miestnosti. Disponuje tiež dvoma praktickými šuplíkmi. Zostava má ďalej dve vysúvacie dosky, ktoré slúžia ako písacie stoly, ktoré sa nachádzajú pod horným lôžkom. Schody so zábradlím tiež ponúkajú úložné priestory. Musíte uznať, že sa jedná o naozaj originálny nápad.

Viac z detského nábytku nájdete na e-shope www.nabytok-aldo.sk.

Delia sa vaše deti o detskú izbu? Zariaďte ju prehľadne!
3.2 (64.44%) 18 votes

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*