Pridané: 31. mája 2015 | Autor: admin

Vtipné tričká vždy vyčaria úsmev na tvári

Ste veselá povaha a radi sa zabávate? Verím že áno. Vtom prípade určite poznáte vtipné tričká čo vyčaria úsmev na tvári. Áno, presne tie, ktoré priťahujú pozornosť okolia a pomáhajú ľudom ľahšie nadväzovať prvé kontakty.  Nájdete ich zväčša v špecializovaných kamenných predajniach alebo v internetových obchodoch.  Pozrime sa teraz na pár kúskov, ktoré patria medzi najobľúbenejšie.

 


tricka-vtipne

Najdôležitejšia je kvalita

Vtipné tričká sú super darčekom ale samozrejme aj každodennou súčasťou našich šatníkov. Okrem motívu, ktorý je na tričku vyobrazený je rovnako dôležitá aj kvalita použitého materiálu a kvalita prevedenia tlače. Dobrá kvalita tričkoviny zaručí dlhodobú farebnú stálosť. Nemusíte sa potom báť, že po pár vypraniach tričko stratí farbu a bude vyzerať vyprašivene.  Druhým spomenutým faktorom je kvalita tlače. Vo väčšine prípadov ide totiž o tričká s nažehleným obrázkom. Ak nie je kvalita dostatočná, farba sa začne veľmi skoro olupovať.

 

Nezabúdajte na pohodlie

Pohodlie je to, čo vyžadujeme od oblečenia všetci.  Takže v prípade, že sa bavíme o tričkách, pohodlie určuje materiál. Najpohodlnejšia je samozrejme čistá bavlna. Tá dobre saje pot a je príjemná na dotyk. Naopak, umelé vlákna môžu spôsobiť nadmerné potenie a často aj zápach. Ak ide o látky farbené nekvalitnými farbami, môže vzniknúť aj podráždenie kože. Pohodlné pánske tričká by mali byť o trochu voľnejšie.

 

Tričko máme. A čo ďalej

Ak sa vám nápad s vtipným tričkom zapáčil, možno sa sami seba pýtate, čím by ste si ešte mohli ozvláštniť svoj šatník. Máme tu pre vás zopár tipov:

  1. Farebné šnúrky do topánok – ak sa nebojíte bláznivých nápadov, vyskúšajte si vymeniť fádne čierne alebo biele šnúrky v topánkach za iné s veselšou farbou. Niektorí majú radi fosforové reflexné farby, niektorým dievčatám zase očarila ružová.
  2. Štýlové peňaženky – medzi veľmi obľúbené doplnky u dievčat aj chlapcov dne s patria aj trendové peňaženky, ktoré človeka dokážu odlíšiť od davu. Na internete zoženiete motívov od výmyslu sveta. Ale pozor, aj tu je veľmi dôležitá kvalita, nakoľko sú peňaženky vystavené veľmi vysokej záťaži. Používame ich deňne.

penazenka-anglicka-zastava

Vtipné tričká vždy vyčaria úsmev na tvári
Rate this post

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*