Pridané: 30. októbra 2012 | Autor: admin

Vianočné ozdoby

biela výzdoba vianočného stromčeka

O tom, ako vyzerá pekne vyzdobený vianočný stromček by sa dalo určite polemizovať. Niekomu sa páčia bohato vyzdobené vianočné stromčeky, niekto dá prednosť jednoduchšej a skromnejšej verzii. Aj farebnosť výzdoby je závislá na individuálnom vkuse jednotlivca. Záleží len na vás, či zvolíte jemné pastelové farby alebo trocha zaexperimentujete s výraznejšími odtieňami.

 

Ozdoby na stromček

Ako prvé nás pod pojmom vianočné ozdoby napadne  výzdoba vianočného stromčeka. A najcharakteristickejšou výzdobou stromčeka sú vianočné gule. Široká ponuka nám umožňuje vybrať si medzi rôznymi veľkosťami, farbami a dokonca aj použitými materiálmi. Ak chcete dodať vášmu stromčeku nádych luxusu, určite odporúčame siahnuť po ručne maľovaných sklenených guliach.

 

viac fotiek na v eshope www.vianocneozdoby.sk

Girlandy, stuhy, reťaze

Dekorácie dotvárajú vzhľad stromčeka a dodávajú mu jeho finálnu podobu. Najosvedčenejším spôsobom je použitie farebných stúh a dekoratívnych reťazí. Hitom vianoc 2012 budú kombinácie bielej s červenou a modrej so striebornou. Vo viacerých domácnostiach si ale stále drží pevné miesto vianočný výzdoba ladená do zlata.

 

Vianočná hviezda alebo špic

A na záver? Na záver tu máme ešte vianočnú hviezdu. Tá prichádza na rak ako posledná, čo sa týka výzdoby. Umiestňuje sa na samý vrch stromčeka. Vianočná hviezda má symbolickú hodnotu, čo sa týka kresťanstva. Ak ste ale vianočnú hviezdu, ktorá zodpovedá vašim predstavám, nezohnali, nezúfajte. Ďalšou možnosťou sú takzvané špice na vianočný stromček. Sú univerzálne a hodia sa ku každému typu výzdoby.

 

 

Vianočné ozdoby
5 (100%) 1 vote

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*