Pridané: 29. apríla 2015 | Autor: admin

Rastúci detský nábytok

Budete zariaďovať prvý detskú izbičku pre vášho potomka a hľadáte riešenie, ktoré sa vám najviac oplatí? Potom ste už určite počuli o rastúcom detskom nábytku, ktorý porastie s vekom vášho dieťaťa. Rastúci nábytok ponúka spôsob zariadenie interiéru, ktoré poslúži vašej ratolesti leta, však nie je nábytok ako nábytok. Zameriame sa práve na neho a povieme si, aký vášmu dieťaťu poslúži najviac a akému teda dať prednosť.

 

image005

 

Detské postele radšej klasické

Hoci sa môže javiť rozkladania detského nábytku ako praktické, v prípade detskej postele to neplatí. K rastúcej posteli sa celkom zložito zháňa potrebné kvalitné matrace. Môžete si ju samozrejme nechať zhotoviť na mieru, však ste museli tým, ako vaše dieťa rastie, neustále kupovať novú a väčšiu. V tomto prípade sa viac oplatí siahnuť po klasických posteliach, obľúbené sú aj vyvýšené alebo poschodové postele.

Existuje však zaručene určitý detský nábytok, kde je možnosť premeny či nastavenie výšky veľmi vítaná, zároveň môžeme povedať, že je to pre rozvoj dieťaťa aj prospešné. Medzi taký sa radí detské písacie stoly a detské stoličky.

 

Rastúce písací stôl a stoličky – veľmi dobré riešenie

Rastúci detský nábytok oceníte najviac v podobe písacieho stola. Rastúce písacie stoly zabezpečí zdravé držanie tela, správne sedenie, čo je pre dieťa veľmi dôležité. Váš potomok na ňom môže zdravo kresliť, písať úlohy do školy či čokoľvek tvoriť. Zaobstaráte ak taký písací stôl, môžete u neho podľa potreby zmeniť výšku pracovnej plochy, rovnako tak jej sklon. Ako váš chlapček alebo dievčatko porastie, stôl postupne zvyšujete a prispôsobíte sklon v závislosti na tom, či zrovna bude písať či napríklad rysovať.

Aby ste maximálne využili funkcie, ktoré vám tento stôl ponúka, je dobré k nemu zaobstarať aj detskú stoličku s možným nastavením výšky sedadla. U takejto detskej stoličky je výhodou anatomicky tvarovaná opierka chrbta i sedadla a možnosť nastavenia jej výšky prispieva k jej kvalite. Vybrať si môžete z mnoho atraktívnych dizajnov a farieb.

 

Výhodná kolekcia rastúcich písacích stolov Baru

Z ponuky rastúceho nábytku nás veľmi oslovila kolekcie rastúcich písacích stola Baru, ktorá pochádza z produkcie nemeckého výrobcu. Výrobca tu myslí na praktické detaily ako sú napríklad zábrany, ktoré pri sklone pracovnej dosky zamedzí pádu písacích potrieb. Deti ocenia šuplík pod pracovnou doskou, kam si môžu ukladať, čo potrebujú. Kolekcia je vyrobená z kvalitného dreva borovice a namorená do transparentného bieleho odtieňa, ktorý je veľmi moderné. Z rovnakého materiálu môžete k stolu zaobstarať kontajner na pojazdoch, ktorý poskytuje dostatok úložného priestoru. Výrobca pripravil varianty v odtieňoch pre dievčatá aj pre chlapcov, alebo v neutrálnych odtieňoch. Masív ako použitý materiál pre výrobu detského nábytku je tiež to najlepšie, čo môžete vášmu dieťaťu zaobstarať.

 

image001

Rastúcej písací stôl Baru pre dievčatko v bielo-ružovom odtieni

 

image003

Rastúcej písací stôl Baru pre chlapca v bielo-modrom odtieni

 

Ponuka rastúcich písacích stolov s možným nastavením výšky je na našom trhu veľmi široká. Keď sa vám zapáčila ukážka z kolekcie Baru, potom ju môžete zaobstarať exkluzívne na špecializovanom e-shopu www.nabytek-aldo.sk. Tu je k dostaniu aj iný rastúcí a klasický detský nábytok. Výber je naozaj široký, kvalita prvotriedna a dizajn vždy netradičný.

 

Rastúci detský nábytok
4.6 (92.86%) 14 votes

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*