Pridané: 26. decembra 2013 | Autor: admin

Nádherné šperky na každú príležitosť

Svadba je pre každú ženu deň, na ktorý sa pripravuje dlho dopredu a nechce nechať nič na náhodu. Ak chcete vašej kamarátke alebo nastávajúcej uľahčiť prípravy môžete jej pomôcť vybrať krásne šperky. Veľmi obľúbená značka Crystallized – Swarovski Elements vytvára už viac ako sto rokov nádhernú bižutériu, ktorá obsahuje jedinečné krištále. Každý krištáľ je ručne opracovaný a vsadený do prepracovaného šperku. Môžete si vyberať rôzne odtiene krištáľov a taktiež farbu bižutérie. Či už striebornú alebo zlatú. Šperky Swarovski sú kvalitné a vyznačujú sa dlhou odolnosťou. Bižutéria z eshopu Monique.sk uspokojí aj tie najnáročnejšie zákazníčky, ktoré môžu svoj vysnívaný šperk vyberať v pohodlí domova prostredníctvom eshopu.

privesoksrdce

Budúce nevesty si môžu vyberať z nádherných náušníc, náramkov, náhrdelníkov a príveskov. Za pozornosť stoja najmä náhrdelníky, ktoré sú vypracované z viacerých farebných kryštálov a tvoria neprehliadnuteľný doplnok, ktorý skrášli každú ženu. Napríklad náhrdelník v tvare kvietka dopĺňa množstvo malých krištáľov a stred kvietka tvorí pravá perla. Tieto šperky nemusíte použiť len na svadbe, sú vhodné aj na každodenné nosenie.

Ak chcete potešiť dcéru alebo priateľku výrobca ponúka aj hravé tvary šperkov. Môžete si vybrať z farebnej rybičky, motýlika alebo labute. Odvážnejšie mladé dámy môžu vyskúšať piercing Swarovski. Je zhotovený z drobných krištáľov Swarovski a nehrdzavejúcej ocele. Vyberať si môže z rozmanitých tvarov, či už kvietky, delfíny, palmy, srdiečka a mnohé iné.

nausnice

Ak hľadáte darček pre dámu, nie vždy je to jednoduché. Trafiť správnu vôňu parfumu sa na prvýkrát podarí málokomu. Avšak náušnice nosí takmer každá žena. Ak poznáte obľúbenú farbu ženy, ktorú chcete obdarovať, výber darčeku nemôže byť jednoduchší. Luxusné náušnice Swarovski sú vhodné na denné nosenie, ale aj ako doplnok večernej toalety.

Eshop Monique.sk ponúka množstvo nádherných šperkov a ich strieborné prstene sa nedajú prehliadnuť. Strieborné prstene sú odolné a vyhotovené z kvalitného striebra. Vyberať si môžete z veľkého množstva prevedení. Pre dámy, ktoré majú radšej nenápadnejšie doplnky, sú vhodné tenké prstene bez zirkónu. Ako darček potešia nápadité šperky s farebnými krištáľmi v tvare srdiečka, motýlika, kvietku alebo hviezdy.

prsten

Nádherné šperky na každú príležitosť
3.5 (70.59%) 17 votes

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*