Pridané: 13. apríla 2012 | Autor: admin

Moderné barové stoličky

moderné barové stoličky plastové

Máte novú kuchyňu s praktickým barovým pultom ale stále vám chýbajú barové stoličky? Nemusíte sa báť, výber toho druhu nábytku je veľmi jednoduchý. Ponuka je široká a pokrýva potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.  Pozrime sa, ako vybrať ten správny typ barovej stoličky pre vaše potreby.

 

Barová stolička k pultu

Výška barovej stoličky sa vždy odvíja od výšky barového pultu.  Správny výška stoličky sa dá jednoducho matematicky vypočítať. Stačí ak poznáte výšku barového pultu, od ktorej odpočítate 25 až 30 centimetrov. Niektoré barové stoličky sú výškovo nastaviteľné a preto sú vhodné pre takmer všetky typy barových pultov.

Dôležitá je stabilita

Pri barovej stoličke je najdôležitejšia jej stabilita. Pocit bezpečného sedenia by mal byť samozrejmosťou. Podporiť ho môžu aj opierky nôh na stoličke alebo v spodnej časti barového pultu. Ergonomické vlastnosti barovej stoličky dopĺňa opierka chrbta, ktorá umožňuje chrbtovým svalom uvoľniť sa.

moderné barové stoličky plastové

Materiál

Barové stoličky sú rovnaké ako akýkoľvek iný nábytok. V najzákladnejšej  a najrozšírenejšej verzii sú to stoličky drevené. Po stoličkách z masívu nasledujú  stoličky kovové s mäkkým sedákom a ponuku uzatvárajú stoličky plastové. Tieto plastové stoličky sú vhodné najme do moderných interiérov zariadených v minimalistickom štýle.

 

Moderné barové stoličky
Rate this post

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*