Pridané: 1. júna 2017 | Autor: admin

Kde kúpiť klimatizáciu? Poznáme odpoveď

Neznesiteľné letné horúčavy nás trápia rok čo rok intenzívnejšie. Nečudo, že viacerí z nás už siahli po klimatizácii alebo nad jej kúpou uvažujú. A práve pre tú druhú spomínanú skupinu tu máme zopár rád, ktoré im pomôžu vybrať kvalitnú a nepredraženú klimatizáciu.

Tip od nášho čitateľa. Prečítajte si článok:

Ako vybrať mobilnú klimatizáciu

Aké máme možnosti

Najprv sa musíte rozhodnúť, či chcete voľne stojacu mobilnú klimatizáciu alebo jednotku pevne uchytenú na stenu. Mobilná klimatizácia je vhodná pre priestory, kde je montáž na stenu a prepojenie s exteriérom príliš komplikované. Ak chcete klasiku, objednajte si novú nástennú klimatizáciu a určite nebudete sklamaný. Treba zvážiť výkon, cenu, umiestnenie a dopad na celkový vzhľad miestnosti a podľa toho sa rozhodnúť.

 

klimatizacia-na-stenu

 

Hľadanie vhodného predajcu

Ak už ste sa rozhodli medzi mobilnou a nástennou klimatizáciou, môžete sa začať obzerať po vhodnom predajcovi. Na hypermarkety a ich akciové ponuky rýchlo zabudnite. Potrebujete odborníka, ktorý vám poradí. Pri výbere totiž zohráva úlohu veľmi veľa faktorov.

Podľa recenzií na internete a podľa osobných skúseností zákazníkov, ktorí sa verejne podelili o svoje pocity, doporučujeme eshop Vzdusin.sk alebo českú verziu tohto webu. Okrem kvalitných produktov, ktoré majú v ponuke, disponujú aj vždy ochotným personálom. Ten vám vždy rád, nezištne a odborne poradí.

 

vzdsin.sk

 

Inštalácia klimatizácie

Ak si vyberiete prenosnú klimatizáciu, montáž pochopiteľne riešiť nemusíte. Horšie je to v prípade nástennej klimatizácie s vonkajšou jednotkou. Taká inštalácia si vyžaduje odbornú firmu, ktorá sa na toto špecializuje. Je potrebné klimatizačné jednotky prepojiť a napustiť hladiacou kvapalinou.

Niektoré firmy ponúkajú samoinštalačné klimatizácie. Ide o klasické klimatizácie prispôsobené podmienkam pre domácich majstrov. Tí si ich dokážu nainštalovať svojpomocne. Takéto zariadenia nájdete samozrejme aj v ponuke spomínaného predajcu na adrese vzdusin.sk .

 

mobilna-klimatizacia-dvojita

Kde kúpiť klimatizáciu? Poznáme odpoveď
4.6 (92.31%) 13 votes

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*