Pridané: 10. decembra 2011 | Autor: admin

Hojdačky

detské hojdačky

Detské ihrisko bez hojdačky si vie predstaviť asi len málokto. Hojdačky ale nie sú určené výhradne pre detské ihriská. Sú samostatným prvkom, ktorý sa vynikajúco hodí do ktorejkoľvek záhrady alebo na terasu rodinného domu. Ak máte na dvore ešte kúsok voľného miesta, neváhajte ani chvíľu, detská hojdačka je pre vaše deti tou správnou voľbou.

 

Závesné s alebo bez vlastnej konštrukcie

Najmenej finančne náročným riešením sú závesné hojdačky bez vlastnej konštrukcie. Najčastejším miestom pre ich upevnenie je strop terasy alebo konár stromu v záhrade. Ak takéto miesto nemáte k dispozícii, musíte sa poobzerať po hojdačkách s vlastnou konštrukciou. Rátať pritom musíte niekedy aj s desaťnásobkom ceny hojdačky bez konštrukcie. Nosnú konštrukciu si môžete samozrejme vyrobiť aj svojpomocne v štýle, ktorý sa hodí do vašej záhrady.

 

detské hojdačky

 

Strunové detské hojdačky

Samostatnou kategóriou sú strunové detské hojdačky. Sedák hojdačky je pripevnený na strunu, ktorá je na v spodnej časti ukotvená do zeme. Dieťa sa potom ako aj pri iných typoch hojdačiek pomocou prenášania váhy tela hojdá zo strany na stranu. Dieťa sa dokáže na takejto hojdačke hrať dlhú dobu aj bez asistencie rodičov.

 

Hojdačky
4 (80%) 15 votes

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*