Pridané: 31. decembra 2015 | Autor: admin

Domáce stolovanie na vysokej úrovni? Prečo nie…

Vysoká úroveň stolovania nemusí byť iba v hoteloch a luxusných reštauráciách, v dnešnej dobe tento trend môžete pokojne zaužívať aj doma. Čo však na to treba? Chutné jedlo, kvalitný systém prípravy a taktiež aj kvalitné príslušenstvo. Práve tieto veci sa zdajú byť ako základom každej fungujúcej a chutnej kuchyne.

Tescoma práve preto ponúka kvalitné hrnčeky Allegro s luxusným vzhľadom, jednoduchou líniou a príjemným držaním vďaka jemnému ušku. Široký sortiment šálok Crema sa postará o to, aby ste si mohli vybrať hrnček alebo šálku podľa vašich predstáv. Vďaka týmto produktom bude váš čas na kávu alebo čaj obľúbenejším ako doteraz.

forkids.sk_tescoma_sk_01

Ďalším dôležitým bodom je podávanie jedla, čo je však dôležitejšie – plocha, na ktorú sa bude jedlo podávať. Taniere Opus sa javia ako kvalita z prvotriedneho porcelánu, jedlo na nich vyzerá vždy chutne. Ich obrovskou výhodou je moderný vzhľad a možnosť umytia aj v umývačke riadu. V 5 ročnej záruke sú všetky druhy tanierov – hlboké, plytké a aj dezertné.

forkids.sk_tescoma_sk_02

Rovnakou zárukou oplývajú aj taniere Rondo, pričom sú vyrábané ako Opus – z kvalitného porcelánu. Taniere Gustito ponúkajú rôzne tanieriky na servírovanie šalátov a podobných pochutín. Rozšírenejší je model Crema, ktorý ponúka okrem guľatých tanierov aj hranaté.Tento model preferujú predovšetkým odporcovia bieleho porcelánu, keďže je v krémových odtieňoch a trendy farbách.

forkids.sk_tescoma_sk_03

V každej domácnosti nesmú chýbať rovnako ako taniere ani kuchynské nože. Tie od Tescomy sú špecifické v mnohých smeroch, modely Presto a Cosmo majú svoje vlastné špecifikácie. Nože Sonic a Presto sa vyznačujú kvalitnou oceľou, ktorá nehrdzavie, ergonomickou rukoväťou a odolným plastom. Výhodou týchto nožov je možnosť umytia v umývačke. Pre skúsených a zapálených kulinárov sú v ponuke aj takzvané profesionálne nože najvyšších radov – HomeProfi s 5 ročnou zárukou a celokovové kované nože Azza dokonca až s 10 ročnou zárukou.

 

 

Domáce stolovanie na vysokej úrovni? Prečo nie…
Rate this post

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*