Pridané: 6. decembra 2016 | Autor: admin

Bývanie s bábätkom v Bratislave – na čo si dať pozor?

Starosť o rodinu alebo bývanie, prípadne oboje dohromady – to začne v istom momente riešiť takmer každý. A nie je vôbec výnimkou, že riešením je sťahovanie. Častokrát do Bratislavy. Na čo dbať pri výbere bývania v hlavnom meste Slovenska v prípade, že sa sťahujete s malým dieťaťom?

Dom alebo byt?

To je prvá vec, ktorú by ste si mali ujasniť. Všeobecná rada, ktorá by bola pre všetkých ideálna, však v tomto prípade neexistuje. Záležať bude predovšetkým na osobných preferenciách každého jednotlivca. A samozrejme na životnom štýle. Niekomu pasuje viac mesto, inému zase jeho okraj, prípadne život na dedine. Peniaze v tomto prípade nie sú prioritnou otázkou, za dom aj byt zaplatíte zhruba rovnako.

 

forkids-sk_finep_sk_01
Pohodlné rodinné bývanie v Bratislave ponúka Jégého alej

Lokalita

Malé dieťatká sú veľmi citlivé na okolité podnety, čo by ste pri výbere lokality bydliska mali zohľadniť. Nové byty v Bratislave sa však dajú nájsť aj v príjemnom prostredí, situované do pokojných častí s dobrou dostupnosťou centra mesta. Dôležitá je tiež občianska vybavenosť v podobe obchodov, kultúrnych ustanovizní, nemocníc, škôl alebo škôlok. V prípade, že v rodine chýba auto, treba brať ohľad aj na blízkosť zastávok mestskej dopravy.

 

forkids-sk_finep_sk_02
V okolí Jégého aleje máte všetky služby blízko

Náklady

Najväčšou záťažou pre rodinný rozpočet sú náklady na stravu a bývanie. O položke za bývanie sa preto určite nezabudnite informovať skôr, než vás nemilo prekvapí prvý účet. Byty na predaj v Bratislave občas ponúkajú aj nadštandardné služby, napríklad v podobe recepcie. Aj takéto položky môžu navýšiť klasické mesačné platby za energie alebo teplo.

Tip

Hľadáte atraktívnu a perspektívnu lokalitu na bývanie v Bratislave? Kliknite na www.finep.sk a vyberte si bývanie JégehoAlej v Ružinove. Nechajte sa presvedčiť kvalitným prevedením a dobrou dostupnosťou obchodných centier, Štrkoveckého jazera a množstvom zelene v okolí.

 

Bývanie s bábätkom v Bratislave – na čo si dať pozor?
5 (100%) 2 votes

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*